REFLEX The Muscle BOMB CAFFEINE FREE 400g

Kód: 781
Akce Novinka
799 Kč –3 %
1 Muscle Bomb caffeine free lemon sherbet 400 g
799 Kč –3 % 769 Kč
Skladem

The Muscle BOMB 400g

- Nejnovější vývojová verze The Muscle Bomb®
- Hardcore Pre-Workout
- Verze bez kofeinu
- 9000 mg citrulin malátu
- Beta-alanin, Tyrosin, Taurin..
- Aditivum elektrolytů
- Detoxikační aditivum
- Intenzivní svalová pumpa

Detailní informace

Detailní popis produktu

THE MUSCLE BOMB CAFFEINE FREE
 
Doplněk stravy se sladidly. Prášek pro přípravu nápoje.
 
The Muscle Bomb Caffeine Free představuje novou vývojovou verzi před-tréninkových stimulátorů v kategorii hardcore. Nejsilnější pre-workout značky Reflex Nutrition je speciálně formulován pro intenzivní tréninkovou aktivitu na nejvyšší úrovni. Plně profesionální formulace produktu je vytvořena na základě dlouholetých zkušeností výrobce v oblasti silového a objemového tréninku s tradicí od roku 1996! To vše v kombinaci s nejnovějšími vědeckými poznatky a studiemi.

The Muscle Bomb přináší ideální poměr účinných složek ve speciálních a prověřených poměrech, které jsou zaměřeny na tři hlavní cíle:

  1. VÝKON A KONCENTRACE -  l-tyrosin 1.500 mg, l-taurin 1000 mg, elektrolyty (Na, K, Mg)
  2. SVALOVÁ PUMPA - *citrulin malát 9.000 mg, beta-alanin 2.500 mg
  3. ODBOURÁVÁNÍ ODPADNÍCH LÁTEK - *bezvodý betain 2.500 mg, vitamín B12, vitamín B6, kyselina listová
*V dávce 20 g
 
Zaměření produktu: silové sporty, fitness, kulturistika, profesionální funkční trénink.
 
 
Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu pro větší stimulaci, větší  pumpu a lepší koncentraci.
 

Silná stimulace pro maximální potenciál a elektrolyty pro optimální průběh výkonu

V dávce 20 g obsahuje The Muscle Bomb 1,500 mg ergogenů L-Tyrosin a 1000 mg L-Taurinu 1000 mg a přináší tak velmi vyvážený a intenzivní energetický stimul. The Muscle Bomb obsahuje všechny tři základní elektrolyty: sodík, draslík a hořčík. Tělo tak dostává již před výkonem důležité ionty ve formě mikronutrientů.

Intenzivní svalová pumpa pro skvělý pocit a reálné výsledky

Nastartujte svalovou pumpu jako nikdy předtím! Muscle Bomb obsahuje v plné dávce 9.000 mg citrulin malátu a 2.500 mg Beta-Alaninu (speciální stechiometrický poměr). Citrulin hraje klíčovou roli při produkci oxidu dusnatého, který rozšiřuje krevní cévy, zlepšuje průtok krve a zaplavuje svalová vlákna krví bohatou na živiny. Rychlost a prokrvení svalů jsou v objemovém a silovém tréninku zásadní nejen pro svalovou pumpu, ale také pro maximální využití tréninkové jednotky vzhledem k reálným výsledkům.

Rychlé odbourávání odpadních látek a homocysteinu

V plné dávce obsahuje The Muscle Bomb 2.500 mg bezvodého Betainu (nezaměňovat s Betainem HCl!), který společně s vitamínem B12, B6 a kyselinou listovou představuje tzv. detoxikační aditivum (tzv. dárce methylu), které napomáhá funkci jater a odbourávání odpadních látek v těle (homocystein a další nežádoucí metabolity). To má svůj nezanedbatelný význam jak pro optimální výkon, tak pro rychlou po-tréninkovou regeneraci.

Značka Reflex Nutrition

 
Profesionální sportovní výživa
 
Značka Reflex patří v oblasti sportovní výživy mezi světové lídry. Díky inovacím jako je nativní technologie zpracování proteinu, chelátově vázané minerály a další, špičkovým formulím, používání výhradně prémiových surovin a díky trvalé garanci kvality u všech produktů. Doplňky stravy značky Reflex se neopírají o marketingová tvrzení, ale o bezkonkurenční složení prověřené profesionálními sportovci i širokou fitness komunitou.
 
Profesionální sportovní výživa.
 
Vyrobeno v UK
 
Všechny doplňky značky Reflex Nutrition jsou vyráběny na vlastních linkách Reflexu v Brightonu ve Spojeném království. Výrobní zařízení Reflex Nutrition v Brightonu představuje špičku ve svém oboru a zároveň dává Reflexu plnou kontrolu nad procesem výroby a nad udržením maximálního standardu.
 
 Vyrobeno na vlastních linkách v Brightonu ve Spojeném království.
 
Vysoce kvalitní minerály
 
Minerály obsažené v doplňcích jsou v organických přírodních formách, konkrétně s chelátovými vazbami. Na rozdíl od levných anorganických forem jsou přirozené pro tělo a proto lépe vstřebatelné. Množství minerálu absorbovaného do těla a následná bioaktivita je u organických forem minerálů výraznější než u anorganických forem.
 
Vysoce kvalitní minerály.Minerály obsažené v doplňcích jsou v organických přírodních formách, s chelátovými vazbami.
 
Prémiové suroviny
 
Značka Reflex Nutrition nepoužívá sójový protein nebo jiné levné suroviny. Veškeré použité složky, proteiny, minerály, vitamíny, enzymy, probiotika a rostlinné extrakty mají nejvyšší možný rating.
 
Prémiové suroviny
 
Zelená energie
 
Reflex při výrobě používá energii ze solárních panelů. Pokud nedostačuje, vypomáhá společnost Ecotricity vyrábějící pomocí větrných a slunečních elektráren nejčistší elektřinu ve Velké Británii. V budovách Reflex se nepoužívá žádný plyn, naopak je široce využité sluneční světlo, žárovky mají časovače a jsou nastavené na úporný provoz. Reflex se rovněž snaží šetřit papírem a papírovým materiálem - použité kartony jsou na vlastní drtičce zpracované na výplň do zásilek. Na svět také přišel první doplněk Reflex s kompostovatelným obalem - Plant Based Protein. Všechny plastové obaly doplňků Reflex jsou plně recyklovatelné.
 
Vyrobeno pomocí 100% zelené energie.
 
 
Balení: 400 g
 
Dávkování: Smíchejte 10 g (1 zarovnaná odměrka) ve 200 ml nebo 20 g (2 zarovnané odměrky) ve 400 ml studené vody. Nekonzumujte více než 20 g denně.
 
Upozornění: Než začleníte přípravek The Muscle Bomb™ do svého jídelníčku a tréninkového režimu, zhodnoťte svou snášenlivost. To můžete udělat tak, že začnete konzumací standardní porce (10 g). Odměrka je součástí balení. Používejte s jídlem jako součást zdravé a pestré stravy, nikoli jako náhradu této stravy. Doporučená denní dávka je do 20 g přípravku. Nepřekračujte uvedenou doporučenou dávku. Pokud se vyskytnou jakékoli nežádoucí účinky, přerušte používání a vyhledejte radu zdravotníka. Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám. Uchovávejte mimo dosah dětí. Muže obsahovat stopy mléka, vajec nebo lepku. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla. Po každém použití nádobu vždy uzavřete.
 

 
 Výživové údaje:
 ve 100 g
 ve 20 g (dvě odměrky)
 ve 10 g (jedna odměrka)
 Energetická hodnota
 1509 kJ / 355 kcal
 302 kJ / 71 kcal
 151 kJ / 36 kcal
 Tuky
 <0,5 g
 < 0,5 g
 < 0,5 g
   z toho nasycené mastné kyseliny
 0,4 g
 < 0,1 g
 < 0,1 g
 Sacharidy
 17 g
 3,4 g
 1,7 g
  z toho cukry
 0,7 g
 < 0,5 g
 < 0,5 g
 Bílkoviny
 71 g
 14 g
 7,1 g
 Sůl
 0,85 g
 0,17 g
 0,09 g
 Vitamín B6
 4 mg (286 %*)
 1,2 mg (86 %*)
 0,6 mg (43 %*)
 Kyselina listová
 2000 μg (1000 %*)
 600 μg (300 %*)
 300 μg (150 %*)
 Vitamín B12
 63 μg (2500 %*)
 19 μg (760 %*)
 9,5 μg (380 %*)
 Zinek
 8 mg (80 %*)
 1,6 mg (16 %*)
 0,8 mg (8 %)
 Hořčík
 300 mg (80 %*)
 60 mg (16 %*)
 30 mg (8 %*)
 Sodík
 350 mg
 70 mg
 35 mg
 Draslík
 1560 mg (78 %*)
 312 mg (16 %*)
 156 mg (8 %*)
 Další látky:
 
 
 
 Citrulin malát
 45 g
 9 g
 4,5 g
 Beta-alanin
 12,5 g
 2,5 g
 1,25 g
 Bezvodý betain
 12,5 g
 2,5 g
 1,25 g
 L-Tyrosine
 7,5 g
 1,5 g
 0,75 g
 L-Taurine
 5 g
 1 g
 0,5 g
 
*% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
Složení: Citrulin malát, beta-alanin, bezvodý betain, L-tyrosin, aromata, L-taurin, chlorid draselný, citrát hořecnatý, maltodextrin, sladidla (acesulfam, sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), chlorid sodný, protispékavé látky (křemičitan vápenatý, oxid křemičitý), barviva (karoteny), bisglycinát zinečnatý, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (metylkobalamin), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová).
 

 
Nápoj v prášku s příchutí citronový šerbet, s přidanými vitamíny a sladidly.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANABOLIZÉRY (NAKOPÁVAČE)
Hmotnost: 0.4 kg