Mumio

Mumio - úvodní obrázek

Mumio je polotvrdá tmavá lepkavá hmota s velmi trpkou chutí. Většinou se tato látka získává ze země nebo z prasklin ve skalách, kde je vytlačovaná geotermálními tlaky. Nejčastěji se vyskytuje v některých oblastech Východní Asie. Mumio obsahuje spoustu minerálních prvků. Různé analýzy ukázaly, že mumio je bohaté na nerosty a prvky vyskytující se v přírodě. Podle lidí, kteří žijí v himalájské oblasti, činí tělo silným jako skála. Dodnes se pořádně neví, jestli je mumio živočišného nebo geologického původu.

Na vysoce účinné vlastnosti mumia poukazují různé spisy orientální medicíny. Je to prostředek, který podporuje regenerační procesy v lidském těle, nejčastěji ve formě protizánětlivého účinku.

Mumio 1 - článek1

Na základě mnoharočního experimentálního výzkumu bylo mumio povolené jako všeobecný nespecifikovaný biostimulátor (zvyšování obranné schopnosti organizmu) na různých klinikách. Každá ze složek, které mumio obsahuje má schopnost urychlovat regeneraci. Stimulační účinek se projevuje už na úrovni buňky. Má příznivý vliv i na průběh chorob z ozáření, ovlivňuje správné složení kostní dřeně, krve a sleziny. Při dlouhodobé aplikaci nebyli zpozorované žádné nepříznivé účinky.

Pozor na to, že není mumio jako mumio. V dnešní době se ve většině případech dováží ze zahraničí a jelikož je velice vzácné, tak spoustu překupníků se mumio snaží ředit a prodávat za cenu čistého mumia. Díky ředění klesá kvalita i účinnost této zázračné látky.

 Sledujte nás:
beason-fb  beason-insta